NEUTRON CONSULTING UG (hb) - zakładanie i obsługa firm na terenie Niemiec

poniedziałek - piątekod 09.00 do 18.00

Rellstabweg 34, 13591 Berlin

Zadzwoń do nas: (+48) 732 984 710

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto z nami współpracować?

Neutron Consulting UG Zakladanie firmy w Niemczech. Wirtualne biuro Berlin

Z doświadczenia wiemy z jakimi trudnościami konfrontowani są polscy przedsiębiorcy planujący podjęcie działalności gospodarczej na niemieckim rynku. Dlatego naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnego wsparcia - tak, aby wszystko odbyło się prawidłowo i zgodnie z prawem, a Państwa firma już od samego początku miała świetny start! A faza początkowa jest często fazą decydującą o Państwa dalszym powodzeniu.

 

''Sukces jest wynikiem właściwej decyzji''

                                                                                  - Eurypides

Niezmiernie ważne jest, aby wybrali Państwo solidnego partnera, który kompetentnie pomoże Państwu założyć i poprowadzić firmę w Niemczech oraz rzetelnie podejdzie do jej obsługi.  

Decydując się na współpracę z Neutron Consulting UG, stawiają Państwo na:

Wiedzę i doświadczenie:

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w biznesowej obsłudze polskich firm na terenie Niemiec, dzięki czemu oferujemy Państwu najwyższy poziom świadczonych usług. Jesteśmy nie tylko specjalistami w tym, co robimy, ale przede wszystkim pasjonatami, dla których praca w środowisku międzynarodowym jest wyzwaniem, ciekawością i powodem do ciągłego rozwoju. Nad poprawnością oraz skutecznością naszych działań czuwa zespół złożony ze specjalistów biegle władających językiem niemieckim, angielskim oraz polskim, gwarantując najlepszą obsługę polskich firm w Niemczech. Posiadamy wykształcenie ekonomiczne i obszerną wiedzę praktyczną dotyczącą zasad oraz praw panujących na tutejszym rynku.

Profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług:

Ponieważ nasza firma ulokowana jest w stolicy Niemiec, bardzo dobrze znamy prawa i procedury panujące na niemieckim rynku oraz jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować na zmiany w zakresie przepisów prawa gospodarczego. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż, a praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do Państwa oczekiwań oraz wymagań rynku. Każdy podmiot gospodarczy może liczyć na naszą rzetelną i fachową pomoc już na etapie planowania działalności gospodarczej.

Skuteczność i optymalizację kosztów:

Działamy kompleksowo i skupiamy się przede wszystkim na szukaniu optymalnych rozwiązań i możliwości dla Państwa działalności biznesowej. Naszą misją i celem jest formułowanie jasnych odpowiedzi na pytania dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech oraz udzielanie wsparcia we wszelkich ważnych aspektach w tym zakresie. Chcemy w maksymalny sposób ułatwić polskim firmom wejście na niemiecki rynek oraz skuteczne działanie na nim - tak, aby Klient mógł skupić się wyłącznie na podstawowej działalności swojej firmy, bez obaw o wszelkie kwestie organizacyjne, administracyjne czy biurowe. 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Urszula & Mateusz Tęcza wraz z Zespołem Neutron Consulting UG (hb)

Urszula Tecza Neutron Consulting UG Zakladanie firmy w niemczech

Urszula Tęcza

Współwłaścicielka i dyrektor zarządzająca

Absolwentka uczelni Europa University Viadrina, Frankfurt (Oder)
Bachelor of Science in International Business Administration Program (IBWL)
International student exchange program – University Pompeu Fabra.

mateusz tecza neutron consulting ug

Mateusz Tęcza

Współwłaściciel

Absolwent uczelni Europa University Viadrina, Frankfurt (Oder)
Master of Science in International Business Administration (IBA)
International student exchange program - Uniwersytet Wrocławski.

 

O nas

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto z nami współpracować?

 Z doświadczenia wiemy z jakimi trudnościami konfrontowani są polscy przedsiębiorcy planujący podjęcie działalności gospodarczej na niemieckim rynku. Dlatego naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnego wsparcia - tak, aby wszystko odbyło się prawidłowo i zgodnie z prawem, a Państwa firma już od samego początku miała świetny start! A faza początkowa jest często fazą decydujacą o Państwa dalszym powodzeniu.

''Sukces jest wynikiem właściwej decyzji''

                                                                             - Eurypides

Niezmiernie ważne jest, aby wybrali Państwo solidnego partnera, który kompetentnie pomoże Państwu założyć i poprowadzić firmę w Niemczech oraz rzetelnie podejdzie do jej obsługi.  

Decydując się na współpracę z Neutron Consulting UG (hb), stawiają Państwo na:

Wiedzę i doświadczenie:

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w biznesowej obsłudze polskich firm na terenie Niemiec, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższy poziom świadczonych usług. Jesteśmy nie tylko specjalistami w tym, co robimy, ale przede wszystkim pasjonatami, dla których praca w środowisku międzynarodowym jest wyzwaniem, ciekawością i powodem do ciągłego rozwoju. Nad poprawnością oraz skutecznością naszych działań czuwa zespół złożony ze specjalistów biegle władających językiem niemieckim, angielskim oraz polskim, gwarantując najlepszą obsługę polskich firm w Niemczech. Posiadamy wykształcenie ekonomiczne i obszerną wiedzę praktyczną dotyczącą zasad oraz praw panujących na tutejszym rynku.

Profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług

Ponieważ nasza firma ulokowana jest w stolicy Niemiec, bardzo dobrze znamy prawa i procedury panujące na niemieckim rynku oraz jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować na zmiany w zakresie przepisów prawa gospodarczego. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż, a praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do Państwa oczekiwań oraz wymagań rynku. Każdy podmiot gospodarczy może liczyć na naszą rzetelną i fachową pomoc już na etapie planowania działalności gospodarczej w Niemczech.

Skutecznośc i optymalizację kosztów 

Działamy kompleksowo i skupiamy się przede wszystkim na szukaniu optymalnych rozwiązań i możliwości dla Państwa działalności biznesowej na terenie Niemiec. Naszą misją i celem jest formułowanie jasnych odpowiedzi na pytania dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech oraz udzielanie wsparcia we wszelkich ważnych aspektach w tym zakresie. Chcemy w maksymalny sposób ułatwić polskim firmom wejście na niemiecki rynek oraz skuteczne działanie na nim - tak, aby Klient mógł skupić się wyłącznie na podstawowej działalności swojej firmy, bez obaw o wszelkie kwestie organizacyjne, administracyjne czy biurowe. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Urszula & Mateusz Tęcza wraz z Zespołem Neutron Consulting UG (haftunsgbeschränkt)