Nasi Współpracownicy i Partnerzy Biznesowi

Urszula Tęcza

Założycielka oraz dyrektor zarządzająca Neutron Consulting UG (hb). Absolwentka międzynarodowej ekonomii na Europa Universität Viadrina. Certyfikowany manager ds. rynku nieruchomości (geprüfter Immobilienmanager) oraz doradca finansowy w Deutsche Vermögensberatung (DVAG).

Urszula Tęcza

Kinga Obarski

Księgowa i asystentka ds. podatków w Arcoiris Steuerberatungsgesellschaft mbH. Poza księgowością zajmuje się zagadnieniami związanymi z założeniem i rejestracją podatkową spółek.

Kinga Obarska

Honorata Gumna

Absolwentka ekonomii na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, księgowa i asystentka ds. podatków w Arcoiris Steuerberatungsgesellschaft mbH. Specjalizuje się z obsłudze podmiotów z branży budowlanej.

Honorata Gumna

Mateusz Tęcza

Absolwent ekonomii na Europa University Viadrina, niemiecki doradca podatkowy, założyciel kancelarii Arcoiris Steuerberatungsgesellschaft mbH. Specjalizuje się głównie w międzynarodowym prawie podatkowym.

Mateusz Tęcza

Dr Sylwia Figahs

Doktor nauk ekonomicznych, założycielka Plaso Placement Solutions. Od 2010 roku zajmuje się skutecznym pozycjonowaniem oraz zwiększaniem sprzedaży polskich i niemieckich marek na Amazonie.

Dr Sylwia Figahs
Zespół Neutron Consulting

Wszystkimi sprawami formalnymi i organizacyjnymi, związanymi z założeniem i prowadzeniem firmy w Niemczech, zajmuje się zespół Neutron Consulting UG (hb).

Zapraszamy do kontaktu:

Treści zamieszczone na stronach www.neutron-consulting.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i zostały przygotowane z największą starannością - jednak za kompletność i aktualność treści nie możemy brać odpowiedzialności.

Poradnik

Firma w Niemczech?

Praktyczne informacje, jak założyć firmę w Niemczech oraz wskazówki, na co należy zwracać uwagę, prowadząc biznes na rynku niemieckim.

Nasz poradnik
Porady dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech