Neutron Consulting UG (hb)

Dlaczego warto z nami współpracować?

Niezmiernie ważne jest, aby wybrali Państwo solidnego partnera, który kompetentnie pomoże Państwu założyć i poprowadzić firmę w Niemczech oraz rzetelnie podejdzie do jej obsługi.

Profesjonalne wsparcie

Z doświadczenia wiemy z jakimi trudnościami konfrontowani są polscy przedsiębiorcy planujący podjęcie działalności gospodarczej na niemieckim rynku. Dlatego naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnego wsparcia - tak, aby wszystko odbyło się prawidłowo i zgodnie z prawem, a Państwa firma już od samego początku miała świetny start! A faza początkowa jest często fazą decydującą o Państwa dalszym powodzeniu.

Dyrektor zarządzająca: Urszula Tęcza
Urszula Tęcza
Neutron-Consulting
dyrektor zarządzająca

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w biznesowej obsłudze polskich firm na terenie Niemiec, dzięki czemu oferujemy Państwu najwyższy poziom świadczonych usług. Jesteśmy nie tylko specjalistami w tym, co robimy, ale przede wszystkim pasjonatami, dla których praca w środowisku międzynarodowym jest wyzwaniem, ciekawością i powodem do ciągłego rozwoju. Nad poprawnością oraz skutecznością naszych działań czuwa zespół złożony ze specjalistów biegle władających językiem niemieckim, angielskim oraz polskim, gwarantując najlepszą obsługę polskich firm w Niemczech. Posiadamy wykształcenie ekonomiczne i obszerną wiedzę praktyczną dotyczącą zasad oraz praw panujących na tutejszym rynku.

Ilustracja

Wysoka jakość usług

Ponieważ nasza firma ulokowana jest w stolicy Niemiec, bardzo dobrze znamy prawa i procedury panujące na niemieckim rynku oraz jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować na zmiany w zakresie przepisów prawa gospodarczego. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż, a praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do Państwa oczekiwań oraz wymagań rynku. Każdy podmiot gospodarczy może liczyć na naszą rzetelną i fachową pomoc już na etapie planowania działalności gospodarczej.

Ilustracja

Skuteczność i optymalizacja kosztów

Działamy kompleksowo i skupiamy się przede wszystkim na szukaniu optymalnych rozwiązań i możliwości dla Państwa działalności biznesowej. Naszą misją i celem jest formułowanie jasnych odpowiedzi na pytania dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech oraz udzielanie wsparcia we wszelkich ważnych aspektach w tym zakresie. Chcemy w maksymalny sposób ułatwić polskim firmom wejście na niemiecki rynek oraz skuteczne działanie na nim - tak, aby Klient mógł skupić się wyłącznie na podstawowej działalności swojej firmy, bez obaw o wszelkie kwestie organizacyjne, administracyjne czy biurowe.

Ilustracja
Geschäftsführer/Dyrektor Urszula Tęcza

Wszystkimi sprawami formalnymi i organizacyjnymi, związanymi z założeniem i prowadzeniem firmy w Niemczech, zajmuje się Neutron Consulting UG (hb).

Zapraszamy do kontaktu:

Treści zamieszczone na stronach www.neutron-consulting.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i zostały przygotowane z największą starannością - jednak za kompletność i aktualność treści nie możemy brać odpowiedzialności.

Poradnik

Firma w Niemczech?

Praktyczne informacje, jak założyć firmę w Niemczech oraz wskazówki, na co należy zwracać uwagę, prowadząc biznes na rynku niemieckim.

Nasz poradnik
Porady dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech