Neutron Consulting UG (hb)

Zostaliśmy laureatem IV edycji programu gospodarczego Polskiej Agencji Przedsiębiorczości - „Made in Poland 2023”!

Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, ponieważ nagroda ta nie tylko rozświetla misję naszej firmy, ale przede wszystkim ukazuje potencjał, jaki drzemie w polskiej przedsiębiorczości za granicą.

Polscy przedsiębiorcy każdego dnia świadczą najwyższej jakości usługi i dostarczają innowacyjne produkty, które doceniają klienci na całym świecie. Jesteśmy dumni, że możemy towarzyszyć Państwu w procesie ekspansji na nowe rynki oraz pokazywać światu, że polscy producenci i usługodawcy są konkurencyjni na globalnym rynku, a oferowane produkty oraz usługi ‘’Made in Poland’’ są na tak wysokim poziomie.

Bez wątpienia Polska ma ogromny potencjał gospodarczy i bardzo wiele do zaoferowania światu.

Urszula Tęcza
Urszula Tęcza
Neutron-Consulting UG
dyrektor zarządzająca

Kreatywność, innowacyjność i pracowitość są naszymi największymi atutami. Przed 7 laty, gdy rozpoczynałam swoją działalność biznesową w Niemczech, nie przewidywałam, że dotrę do tego punktu. Dzięki ambicji i determinacji polskich przedsiębiorców, polska gospodarka staje się coraz bardziej rozpoznawalna i doceniania na światowej scenie biznesowej.

Logo

Dlaczego to jest tak ważne? Dlaczego warto wspierać nasze polskie firmy za granicą?

Polska to kraj o ogromnym potencjale, zarówno ludzkim, jak i gospodarczym - jednak aby w pełni wykorzystać ten potencjał, potrzebujemy wsparcia i okazji na międzynarodowej arenie. Wspieranie polskich firm za granicą to nie tylko wsparcie w osiągnięciu sukcesu biznesowego, to również promowanie Polski jako miejsca, które kształtuje przyszłość gospodarczą na świecie.

Uzyskane wyróżnienie stanowi dla nas dodatkową motywację i inspirację dla dalszego rozwoju. Dzięki wytrwałej pracy, pasji i wsparciu wielu niesamowitych ludzi, udało nam się przyczynić się do rozwoju i ekspansji wielu polskich firm. Jest to nasz wspólny sukces! Dlatego chciałbym przy tej okazji podziękować i pogratulować naszym wspaniałym Współpracownikom, naszym wspaniałym Klientom i Partnerom, instytucjom oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego wspólnego rozwoju i sukcesu.

Jestem głęboko przekonana, że razem możemy osiągnąć jeszcze większe rzeczy! Niech to wyróżnienie będzie inspiracją dla nas wszystkich do kontynuowania naszej pracy na rzecz polskiej przedsiębiorczości w kraju i za jego granicami.

Nagroda dla Neutron Consulting UG
Nagroda dla
Neutron-Consulting UG
Neutron Consulting UG (hb)

Dlaczego warto z nami współpracować?

Niezmiernie ważne jest, aby wybrali Państwo solidnego partnera, który kompetentnie pomoże Państwu założyć i poprowadzić firmę w Niemczech oraz rzetelnie podejdzie do jej obsługi.

Profesjonalne wsparcie

Z doświadczenia wiemy z jakimi trudnościami konfrontowani są polscy przedsiębiorcy planujący podjęcie działalności gospodarczej na niemieckim rynku. Dlatego naszym celem jest zapewnienie Państwu profesjonalnego wsparcia - tak, aby wszystko odbyło się prawidłowo i zgodnie z prawem, a Państwa firma już od samego początku miała świetny start! A faza początkowa jest często fazą decydującą o Państwa dalszym powodzeniu.

Dyrektor zarządzająca: Urszula Tęcza
Urszula Tęcza
Neutron-Consulting
dyrektor zarządzająca

Wiedza i doświadczenie

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w biznesowej obsłudze polskich firm na terenie Niemiec, dzięki czemu oferujemy Państwu najwyższy poziom świadczonych usług. Jesteśmy nie tylko specjalistami w tym, co robimy, ale przede wszystkim pasjonatami, dla których praca w środowisku międzynarodowym jest wyzwaniem, ciekawością i powodem do ciągłego rozwoju. Nad poprawnością oraz skutecznością naszych działań czuwa zespół złożony ze specjalistów biegle władających językiem niemieckim, angielskim oraz polskim, gwarantując najlepszą obsługę polskich firm w Niemczech. Posiadamy wykształcenie ekonomiczne i obszerną wiedzę praktyczną dotyczącą zasad oraz praw panujących na tutejszym rynku.

Ilustracja

Wysoka jakość usług

Ponieważ nasza firma ulokowana jest w stolicy Niemiec, bardzo dobrze znamy prawa i procedury panujące na niemieckim rynku oraz jesteśmy w stanie bardzo szybko reagować na zmiany w zakresie przepisów prawa gospodarczego. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż, a praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do Państwa oczekiwań oraz wymagań rynku. Każdy podmiot gospodarczy może liczyć na naszą rzetelną i fachową pomoc już na etapie planowania działalności gospodarczej.

Ilustracja

Skuteczność i optymalizacja kosztów

Działamy kompleksowo i skupiamy się przede wszystkim na szukaniu optymalnych rozwiązań i możliwości dla Państwa działalności biznesowej. Naszą misją i celem jest formułowanie jasnych odpowiedzi na pytania dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech oraz udzielanie wsparcia we wszelkich ważnych aspektach w tym zakresie. Chcemy w maksymalny sposób ułatwić polskim firmom wejście na niemiecki rynek oraz skuteczne działanie na nim - tak, aby Klient mógł skupić się wyłącznie na podstawowej działalności swojej firmy, bez obaw o wszelkie kwestie organizacyjne, administracyjne czy biurowe.

Ilustracja
Zespół Neutron Consulting

Wszystkimi sprawami formalnymi i organizacyjnymi, związanymi z założeniem i prowadzeniem firmy w Niemczech, zajmuje się zespół Neutron Consulting UG (hb).

Zapraszamy do kontaktu:

Treści zamieszczone na stronach www.neutron-consulting.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i zostały przygotowane z największą starannością - jednak za kompletność i aktualność treści nie możemy brać odpowiedzialności.

Poradnik

Firma w Niemczech?

Praktyczne informacje, jak założyć firmę w Niemczech oraz wskazówki, na co należy zwracać uwagę, prowadząc biznes na rynku niemieckim.

Nasz poradnik
Porady dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech