Oferta Neutron Consulting UG (hb)

Pomoc w znalezieniu odpowiedniego biura na terenie Niemiec

Rzeczywiste udostępnienie adresu pod siedzibę firmy i w pełni funkcjonalnego biura wraz z obsługą przychodzącej korespondencji i tłumaczeniami, z możliwością przechowywania dokumentacji i odbywania spotkań.

Adres w Niemczech jest wymagany w procesie zakładania i prosperowania firmy, przy czym ważne jest, aby siedziba spełniała odpowiednie warunki oraz aby poczta była pod dany adres dostarczana. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednią siedzibę oraz w przypadku niektórych branż udostępniamy adres pod siedzibę w Berlinie wraz z obsługą korespondencji, a także z możliwością przechowywania dokumentacji i odbywania spotkań.

Zespół Neutron Consulting

Wszystkimi sprawami formalnymi i organizacyjnymi, związanymi z założeniem i prowadzeniem firmy w Niemczech, zajmuje się zespół Neutron Consulting UG (hb).

Zapraszamy do kontaktu:

Treści zamieszczone na stronach www.neutron-consulting.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i zostały przygotowane z największą starannością - jednak za kompletność i aktualność treści nie możemy brać odpowiedzialności.

Poradnik

Firma w Niemczech?

Praktyczne informacje, jak założyć firmę w Niemczech oraz wskazówki, na co należy zwracać uwagę, prowadząc biznes na rynku niemieckim.

Nasz poradnik
Porady dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech