Oferta Neutron Consulting UG (hb)

Doradztwo w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia oraz finansowania firmy w Niemczech

Profesjonalne wsparcie w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia dla firm, jak również pomoc w uzyskaniu finansowania oraz zabezpieczenia płynności finansowej firmy w Niemczech (m.in. faktoring).

Doradztwo w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia, dopasowanego do potrzeb i profilu Państwa firmy.

Ścisła współpraca z rzetelnymi firmami ubezpieczeniowymi na terenie Niemiec. M.in. ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (Haftpflichtversicherung), ubezpieczenie samochodu (KFZ Versicherung), ubezpieczenie transportowe (Transportversicherung), ubezpieczenie od niewypłacalności klienta (Forderungsausfallversicherung), ubezpieczenie D&O (Directors and Officers) dla członków zarządu jak również kredytowanie, leasingowanie, faktoring oraz prywatne ubezpieczenia emerytalne dla dyrektorów i pracowników firmy.

Zespół Neutron Consulting

Wszystkimi sprawami formalnymi i organizacyjnymi, związanymi z założeniem i prowadzeniem firmy w Niemczech, zajmuje się zespół Neutron Consulting UG (hb).

Zapraszamy do kontaktu:

Treści zamieszczone na stronach www.neutron-consulting.pl mają charakter wyłącznie informacyjny i zostały przygotowane z największą starannością - jednak za kompletność i aktualność treści nie możemy brać odpowiedzialności.

Poradnik

Firma w Niemczech?

Praktyczne informacje, jak założyć firmę w Niemczech oraz wskazówki, na co należy zwracać uwagę, prowadząc biznes na rynku niemieckim.

Nasz poradnik
Porady dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech